niedziela, 8 kwietnia 2012

Drzwiczki rewizyjneOto dalszy ciąg postępów remontowych. Zakończone drzwiczki w toalecie.
Po trzykrotnym zalaniu mieszkania wymieniali nam rury pionu kanalizacyjnego. Według Spółdzielni poprzednie drzwiczki były za małe by tam wejść i by weszła rura. Zaznaczyli płytki i orzekli "to trzeba wykuć"...
Więc co postanowione to trzeba było uczynić, by po raz kolejny nas nie zalało. Z małych drzwiczek powstały wrota  - dojście do rur.

Co najlepsze w tym wszystkim, gdy przyszli wymieniać pion kanalizacyjny okazało się iż rzekome 2 metrowe rury były w kilku częściach.
Nic dodać nic ująć ...

4 komentarze:

 1. Ha! mamy podobny gust :)) Ja mam zrobione podobnie szafki. I nawet uchwyty mam identyczne :DDDDDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się że drzwiczki przypadły Ci do gustu. od A do Z wykonane własnoręcznie. Co więcej nie używałem do nich żadnych narzędzi elektrycznych. Jedynie dziurka do uchwytu wywiercona elektryczną wiertarą.

   Usuń
  2. O to lepiej niż u mnie, bo użyłam grubościówki :(, którą wreszcie sobie w zeszłym roku kupiłam. A jak dociskasz przy klejeniu? Na prasie, czy zwykłymi ściskami? A jak robisz, żeby szersze elementy przy ściskach nie łódeczkowały? Mam z tym problem. Gdzieś u mnie na blogu jest zdjęcie, jak starym silnikiem i butlą z gazem dociskam do stołu ;) A jak z krawędziami? hebelek kątowy? Przepraszam, że tak dużo pytań, ale miło jest mieć z kim wymienić doświadczenia. W zasadzie do tej pory jeszcze nikogo nie spotkałam w przestrzeni blogowej, kto też tak pracuje :))))

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...