wtorek, 7 czerwca 2016

Proszę Was o pomoc, bo nie kumam gdzie tkwi błąd!!!Mam problem!!!

Wystawione przez nas nowe posty, uaktywnione/odświeżone w obserwowanych, pojawiają się, ale bez zdjęć. Jeżeli wystawiam post za postem to poprzedni znika mi z okna obserwowanych.
Nie wiem w czym tkwi mój błąd. W opcjach "nowy gadżet" wszystko mam prawidłowo zaznaczone z tego co wyczytałam na forach.

Co robię źle? 
Czy mogę to gdzieś ustawić? 
Czy ktoś miał lub ma podobny problem? 
Jak temu zaradzić?


Proszę Was o POMOC !!!

7 komentarzy:

 1. !!!!!!!!!!!Teraz zdjęcie w obserwowanych w tym poście mi wyświetliło, ale zniknął post poprzedni !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się,że w obserwowanych jest tak, że pokazuje tylko ostatnią aktywność blogową. Czyli w tym pasku jeśli np obserwujesz 10 blogów będzie zawsze tylko 10 pozycji, a nie cała historia danego bloga. Ale to tylko takie moje spostrzeżenia i mogę się mylić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to ja wiem, ale zawsze znika ta ostatnia pozycja najstarsza obserwowana, a nie w środku listy. Najbardziej nie rozumiem dlaczego nie wyświetla mi zdjęć moich postów w tym pasku, a dzisiaj jak na złość wyświetliło !!!

   Pozdrawiam Iz

   Usuń
 3. Czasem bloger tak fiksuje i często to mija. Skoro wszystko jest prawidłowo, to może spróbować usunąć gadżet i wstawić raz jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki konkretnie to jest gadżet, popularne posty, czy polecane?

  OdpowiedzUsuń
 5. Aktualnie nie mam teraz tego na blogu, ale pamiętam, że jak miałam to też nie zawsze dobrze działał. Nieraz musiałam dany blog zapisywać po kilka razy, żeby był widoczny. Lista aktualizowała się po zamknięciu strony.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...