czwartek, 24 marca 2011

Pierwszy Blog

Nigdy wcześniej nie zajmowałem się publikowaniem moich aktualnych myśli na blogu. Może jednak pora ze względu na niedosyt informacji związanych z tradycyjnym stolarstwem. Zakładam ten blog chociażby z chęci wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami internetu na temat starych narzędzi i technik stolarskich.

Prace które wymagały ode mnie manualnych umiejętności, nigdy nie były problemem. Chcę również poznać Wasze projekty i wymienić się spostrzeżeniam, uwagami, wnioskami które udało Wam się wysnuć podczas ich realizacji.

Na łamach tego bloga będę się również udostępniać własne materiały, które udało mi się zebrać.2 komentarze:

 1. Dotarłam do początku :) To ja czasem o tradycyjnym stolarstwie od czasu do czasu podyskutuję. Lubię rozmawiać w tym temacie. A każda rozmowa to cenne doświadczenie :))))
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jka widzisz blog nie był prowadozny regularnie. Trochę brakowało mi motywacji, trochę pomysłu na to jak powinien byc prowadzony. Teraz tematów i pomysłów jest tak wiele, tylko....brakuje czasu. Z czego wykonałaś te snycerskie noże? Pewnie jakieś stare brzeszczoty. Ja tez mam kilka narzędiz własnoręcznie wykonanych. Aktualnie pracuję nad znacznikami stolarskimi i na blogu pojawi się mały poradnik typu "zrób to sam"

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...