środa, 16 kwietnia 2014

Świąteczny króliczek


Nadrabiamy zaległości w pracach. Kończymy zaległe zamówienia i czekamy na króliczka.

U nas dzisiaj słonecznie, ale silny wiatr  za oknem
Jedyny jego plus, pranie szybko schnie.

Ostatnio mam bzika na punkcie tego koloru, wszystko bym nim pomalowała.
Drewniany króliczek jako element dekoracyjny do podpórki, do książek.poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Ale jaja...


My jak zwykle pracowicie, ale w nieco zwolnionym tempie. Być może już w tym tygodniu "wykluje się" nasz kolejny kurczaczek. Jeśli ktoś czuje się nieco zaniedbany lub opóźnia się odpowiedź na maila to bardzo przepraszamy lecz ta sytuacja jaka ma miejsce chyba choć trochę nas tłumaczy.
No i jeszcze te przygotowania do  świąt, które dla nas będą szczególne.
Pogoda w kratkę, raz deszcz i zimno, raz słonecznie, ciepło. Red umył okna w ramach przygotowań do świąt i nadchodzacego wielkimi krokami nowego członka rodziny i jak na złość dzisiaj akurat pada  ;)
To tak pokrótce, trochę prywaty.


Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać BIG jaja oraz zające, które zostały wykorzystane jako elementy dekoracyjne w Kaliskiej Galerii. Dekoracja i aranżacja  głównego holu Galerii została zaprojektowana i wykonana przez Kamę Kowalewską - W Siódmym Niebie.

Miłego tygodnia
Iz

Zdjęcia i aranżacja  Kama Kowalewska - W Siódmym Niebie 

wtorek, 1 kwietnia 2014

Kolorki - nadeszła wiosna.


Wiosna to pora roku która pobudza nas do życia, do pracy. 
Wiosna to taki zastrzyk energii.

"Chyba żadna pora roku nie męczy nas tak bardzo, jak zima. Z zimy płyną nieliczne korzyści, jakimi bez wątpienia są jazda na snowboardzie, sankach lub nartach, jednak przed wszystkim oznacza ona przymusową rezygnację z wielu naszych pasji. O ile niektórzy biegacze są w stanie zamienić utarte ścieżki na bieżnię w siłowni, trudno porównywać zapach lasu z tym, na sali ćwiczeń."

U nas pomiędzy puszkami  białych farb coraz częściej goszczą piękne, żywe kolory.
Bardzo lubię biały kolor, jednak jak przychodzi nim pomalować wiele napisów, imion czy też kilkadziesiąt liter staje się to męczące. Dla odskoczni trzeba zrobić coś innego, coś co przyniesie ukojenie dla oczu.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...